Zahradní krb z kamene - Černošice

Na první pohled originální zahradní krb z kamene vznikl jako součást stavby kamenného plotu, který je tvořen až tunu těžkými kusy pískovce. Součástí celého projektu je také malá jeskyně, která si udržuje velmi stabilní klima, a to i během horkých dnů.

Zahradní krb z kamene - Černošice

Labský pískovec – materiál plný pozitivní energie

Český přírodní kámen Labský pískovec používáme při stavbě zahradních krbů z několika důvodů. Tento druh kamene se vyznačuje vysokým obsahem křemene, je tvrdý a odolný vůči mechanickému opotřebení. Zároveň se lehce opracovává, díky čemuž získávají hotová díla punc jedinečnosti ruční výroby a současně vysokou estetickou hodnotu.

Pískovec se také vyznačuje vysokou schopností akumulovat teplo a dobrou tepelnou roztažností, což z něj činí pro účely krbu a zahradních kuchyní ideální stavební materiál.

V neposlední řadě používáme přírodní pískovec proto, že jsme přesvědčeni, že jako přírodní dlouhověký materiál v sobě akumuluje pozitivní energii, která dodává místu jedinečnou atmosféru. Jak sám majitel tohoto kamenného krbu přiznává, má na něj pobyt v tomto koutu zahrady příznivý vliv a pomáhá mu „dobít baterky“.

Otvoriť okno cookies