Kamenná fontána jako součást interiéru

Pokud jste příznivci přírodních materiálů a hledáte způsob jak dodat vašemu domovu naprosto jedinečnou atmosféru, je pro Vás pořízení kamenné fontány jednou z možných variant řešení. Kamenná fontána dodá místu velmi specifický rozměr, kdy celý prostor ožije zvukem i toho nejslaběji zurčícího pramínku, zároveň slouží jako přirozený zvlhčovač vody. Kapitolou sama pro sebe je potom hra světla procházejícího vodou.

Mikroklima kamenné fontány – střet elementů

Interiérové kamenné fontány jsou také naprosto ideálním prostředím pro vytvoření jakéhosi přírodního mikrosvěta v podobě terária či akvária. Spodní kamenná miska pojme při hloubce 20 cm dostatečnou masu vodu pro mnoho druhů akvarijních ryb, i vodním rostlinám se v něm bude dařit. Střet elementů země v podobě Labského pískovce a vody je perfektní kulisou pro svět, který v zde můžete vytvořit.

Kamenná fontána jako součást interiéru

Pozitivní vliv kamenných interiérových fontán na okolní prostředí

Fontána je jakýmsi organismem, žijícím si svým poklidným životem ve Vašem domově. Naši zákazníci přiznávají, že po krátkém „zabydlení fontány“ se stále častěji přistihnout při tom, jak relaxují v její blízkosti a nechají se unášet zvukem zurčící vody či hrou světel. Tento fenoménem je něco, co nás znovu a znovu příjemně překvapí při naší práci na návrhu a následné realizaci těchto unikátních doplňků interiéru.

Otvoriť okno cookies