Zahradní krby
a zahradní kuchyněHrdina & České pískovce s.r.o.

Kamenná kuchyň pro resort v africkém Zanzibaru

Kamenná kuchyň
v africkém Zanzibaru

Kamenná zahradni kuchyně navržená a postavená na Zanzibaru je postavená v srdci krásné zenové zahrady.

Přehrát video

Zdenek Pohlreich vaří v zahradní kuchyni od Karla Hrdiny

Zdenek Pohlreich
v kuchyni od Karla Hrdiny

Na farmě herce Bolka Polívky v Olšanech jsme postavili venkovní kuchyň z ručně opracovaného pískovce. To, co dokáže její gril a kamenné pece, ocenil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Přehrát video

Zahradní kuchyně pod pergolou

Zahradní kuchyně
pod pergolou

O problematice navrhování a realizace zahradních kuchyní, promluvili v pořadu „Polopatě“ odborníci na stavbu kamenných kuchyní, majitelé rodinné firmy „Hrdina & České pískovce s.r.o.“, otec a syn Hrdinovi.

Přehrát video

Návštěva zahradní kuchyně u Příbrami

Zahradní kuchyně
u Příbrami

Firma Hrdina & České pískovce s.r.o. jako jediná ve svém oboru nabízí kompletní servis při návrhu a stavbě zahradních kuchyní z přírodního kamene. Pokud hledáte specialistu na kamenné pece, jste na správné adrese - firma Hrdina & České Pískovce je vlastníkem patentu na technologii stavby univerzální pece na pizzu a chleba.

Přehrát video

Firma Hrdina & České Pískovce s.r.o. jako jediná ve svém oboru nabízí kompletní servis při návrhu a stavbě zahradních kuchyní z přírodního kamene. Pokud hledáte specialistu na kamenné pece, jste na správné adrese - firma Hrdina & České Pískovce je vlastníkem patentu na technologii stavby univerzální pece na pizzu a chleba.

Kamenná zahradní kuchyň pro nás není pouze praktická stavba pro společenská setkání. Věříme v to,že zahradní kuchyně vyrobené z masivního kamene jsou zdrojem pozitivní energie. Přírodní kámen je stavební materiál, který má své nepřekonatelné vlastnosti - čím víc staveb z přírodního kamene jsme zrealizovali, tím více jsme o tom přesvědčeni.

Zahradní kuchyň La Provence

Zahradní kuchyň La Provence - Sadská

Pípa zabudovaná přímo do kamenné stěny zahradní kuchyně byl jenom jeden z mnoha bodů zadání od našeho zákazníka v Sadské ve středočeském Polabí.

Přejít na realizaci

Zahradní kamenná kuchyň se zelenou střechou

Zahradní kamenná kuchyň se zelenou střechou

Podívejte se na realizaci vymazlené zahradní kamenné kuchyně prstencového tvaru o průměru 9 m.

Zahradní kamenná kuchyň se zelenou střechou

Zahradní kuchyň

Zahradní kuchyň - Praha

Tato zahradní kuchyň v Říčanech u Prahy vznikla na základě velmi konkrétní představy investora, který se inspiroval během dovolené ve Španělsku, kde podobný grilovací dům viděl.

Zahradní kuchyň - Praha

Otvoriť okno cookies