• Úvod
  • >
  • O firmě Hrdina & České pískovce s.r.o.

Hrdina & České pískovce s.r.o. Specialisté na zahradní kuchyně a kamenné pece

Firma Hrdina & České Pískovce s.r.o. jako jediná ve svém oboru nabízí kompletní servis při návrhu a stavbě zahradních kuchyní z přírodního kamene. Pokud hledáte specialistu na kamenné pece, jste na správné adrese - firma Hrdina & České Pískovce je vlastníkem patentu na technologii stavby univerzální pece na pizzu a chleba.

Proč kamenná zahradní kuchyň?

Kamenná zahradní kuchyň pro nás není pouze praktická stavba pro společenská setkání. Věříme v to,že zahradní kuchyně vyrobené z masivního kamene jsou zdrojem pozitivní energie. Přírodní kámen je stavební materiál, který má své nepřekonatelné vlastnosti - čím víc staveb z přírodního kamene jsme zrealizovali, tím více jsme o tom přesvědčeni.

Hrdina & České pískovce s.r.o.

Kdo jsme?

Malá rodinná firma, která se rozhodla prorazit ve světě návrhů a realizací zahradních kuchyní z přírodního kamene, převážně Labského pískovce. Při tvorbě návrhů bereme v úvahu kromě funkčnosti i nadčasovost kamene jako materiálu – námi postavené kuchyně se vyznačují v první řadě vysokou estetickou a řemeslnou kvalitou provedených prací. Ke každé nové kuchyni přistupujeme individuálně – kuchyň je navržena především podle vašich požadavků.

Jsme tým nadšených a spolehlivých lidí. Práce s přírodním kamenem pro nás hraje velkou roli i v osobním životě, baví nás a věříme, že je to na naší práci vidět. Neustále se profesně vzděláváme - sledujeme aktuální, ale i budoucí trendy. Našim klientům jsme k dispozici 365 dní v roce, problémy bereme jako výzvu.

Proč nás zvolit jako dodavatele Vaší zahradní kuchyně?

Poctivé řemeslné provedení Vaší zahradní kuchyně je pouze posledním článkem v celém tvůrčím procesu, který začíná návrhem celé stavby. A právě fáze návrhu zahradní kuchyně či krbu je podle našeho názoru klíčová. Je pro nás velmi důležité, abychom si s Vámi "sedli", co se týče názoru na provedení celé stavby. Jsme rádi, pokud Vy jako investor zasáhnete do projektu ve fázi návrhu v co nejvyšší míře, a to pokud možno na základě některé z našich předchozích realizací. Při takovémto postupu lze předpokládat, že výsledná spolupráce povede ke všeobecné spokojenosti.

Naší filozofií je Vám, našim zákazníkům, pečlivě naslouchat, poznat Vaši jedinečnou osobnost a na základě Vašich představ vytvořit dílo, které se pro Vás stane místem relaxace a nezapomenutelných chvil ve společnosti Vaší rodiny a přátel. Ať už se jedná o stavbu tzv. „na zelené louce“, či o výzvu v podobě začlenění zahradní kuchyně do již existující zahrady, s námi můžete počítat se stoprocentním přístupem a poctivým řemeslným provedením.

Osobní poradce a návrhář zahradních kuchyní Karel Hrdina

Osobní poradce a návrhář zahradních kuchyní Karel Hrdina

Váš osobní poradce a návrhář zahradních kuchyní Karel Hrdina pracuje s přírodním kamenem jako materiálem na stavbu zahradních kuchyní nejraději.

Chci o panu Karlu Hrdinovi vědět více

Specialista na zahradní kuchyně Tomáš Hrdina

Specialista na zahradní kuchyně Tomáš Hrdina

Dokáže o nich nejen poutavě vyprávět, jak ukázal v pořadu České televize Polopatě, ale kuchyně především vyrábí, a to v úzké spolupráci se svým týmem a otcem Karlem Hrdinou, návrhářem a stavitelem krbů.

Specialista na zahradní kuchyně Tomáš Hrdina

Otvoriť okno cookies