Venkovní kuchyň - Plzeň

Tato venkovní kuchyň představuje zcela novou formu naší tvorby v oblasti zahradních kuchyní. Slouží jako důkaz, že se při návrhu zahradní kuchyně nedržíme pouze standardních a zaběhlých postupů. Naopak - jsme otevření jakémukoliv názoru, novým přístupům a trendům v oblasti designu.

Venkovní kuchyň - Plzeň

Organický přístup při návrhu zahradní kuchyně

Při návrhu této zahradní kuchyně bylo třeba splnit požadavek, aby se kuchyň jako celek a všechny její komponenty staly přímou součástí živého organismu - zahrady a okolní přírody. Celkové uspořádání tohoto objektu stimuluje náladu a vede k rozjímání. Pracuje však i s jinými prostředky, než je prvoplánové optické prosazování. Nejsou zde patrné žádné náhlé přechody. Ačkoliv součástí kuchyně je velká místnost pro zázemí, prostor jako by postupoval v čase. Čistě technické zařízení, vyrobené z mědi, splývá s objektem v jeden celek.

Využití jiných materiálů při stavbě kamenné zahradní kuchyně

Při návrhu a realizaci vaší zahradní kuchyně se nijak nebráníme použití jiných materiálů než Labského pískovce. Naopak, jsme přesvědčeni, že pískovec přímo vybízí ke kombinaci s jinými materiály jako např. nerez, měď, železo či dřevo v jakékoliv formě opracování. Při dodávkách zahradních kuchyní dlouhodobě spolupracujeme s těmi nejlepšími tesaři, kováři či klempíři. Díky tomu dnes nabízíme kompletní dodávky zahradních kuchyní na klíč, a to v té nejvyšší řemeslné kvalitě dostupné na českém trhu.

Zde si můžete přečíst článek o využití kamene ve vaší zahradě.

Otvoriť okno cookies