Stůl z masivního kamene

Chcete trávit příjemné chvíle na terase či zahradě posezením u vskutku originálního kusu nábytku? Máte rádi unikátní texturu a barevnou škálu přírodního pískovce? Pokud ano, známe možné řešení – kamenný stůl vyrobený z masivního kusu pískovce.

Stůl z masivního kamene

Kamenný stůl – originál každým coulem

Jak praví lidová moudrost, příroda je mocná čarodějka a díky tomu je každý jednotlivý kus kamene naprostým originálem, co se týče barev, jejich přechodů mezi sebou i obrazců, které tyto odstíny vytvářejí. Originálem je i každý stůl z kamene vyrobený.

Jednoduchá konstrukce a stabilita

Centrální noha kamenného stolu je většinou nahrubo opracovaná a na ní je připevněna vrchní deska, strojně oddělená z masivního pískovcového balvanu. Uprostřed desky je možné vyvrtat kruhový otvor pro zasunutí slunečníku. Celkový tvar desky lze ponechat s přírodním okrajem, nebo lze hranu zbrousit a okraj desky začistit. Celkový design kamenného stolu je díky snadné opracovatelnosti velmi variabilní a jeho finální podoba záleží jenom na vašich požadavcích a fantazii.

Umístění kamenného stolu

Vzhledem k celkové váze stolu je třeba předem promyslet, jakým způsobem bude na své místo dopraven. V případě, že celková váha stolu může znamenat problém (např. při umístění na střešní terase), je možné nohu kamenného stolu vydutit diamantovým vrtákem a celkovou váhu tak znatelně snížit.

Otvoriť okno cookies