Kuchyně s krbem a pecí na sele

Návrh kuchyně s pecí pro penzion, kde se dělají svatby. Objednatelem kuchyně s pecí na sele byl areál Bašta Úžice nacházející se v Úžicích u Kralup nad Vltavou, nedaleko Prahy.

Zbudování velké kamenné kuchyně  s pecí na sele může být skvělým investičním počinem. Stavba této  kuchyně z kamene probíhala podle požadavků investora a byla realizována v dřevěném srubu, jehož kapacita je 120 lidí, a který slouží na pořádání firemních akcí a svateb.

Její součástí je otevřené ohniště s grilem na sele, oheň pro kotlík na guláš a dále pak pec na chléb či pizzu. Nechybí ani stůl, na němž lze podávat hotové sele nebo servírovat připravené rauty.

Kuchyně s krbem a pecí na sele

Funkčnost systému ohnišť v kuchyni s pecí z kamene

Všechna ohniště, která jsou součástí kuchyně  s pecí, jsou svedena do jednoho komína. Funkčnost je zaručena díky znalostem starých kamnářských postupů a také díky preciznímu řemeslnému provedení. Celá kuchyň  s pecí bezchybně funguje a pro každého kuchaře je radostí v ní připravovat jakékoli pokrmy, které mají výtečnou chuť.

Kamenná kuchyň s pecí z kamene

Takto upravená kamenná kuchyň  s pecí slouží pro pořádání akcí většího rozsahu. Objekt nabízí nejen příjemné posezení, ale i soukromí a příjmenou atmosféru, kterou každý zajisté ocení.

Mezi unikátní prvky kuchyně s pecí z kamene patří i komín, který je vysekaný z masivních kamenů, se záklopnou hlavicí, rohové pilíře s drážkami pro kulatinu, vnitřní bar s klenutým průchodem či vstup z masivních kamenů s klenbou.

Celá stavba představuje jedinečný interiér pro jedinečné okamžiky.

Otvoriť okno cookies