Dřevěný altán s krbem a udírnou z kamene

Relax v altánu s krbem a udírnou. Někdo jezdí za relaxem k moři, někdo se za ním vydá do přírody. Každý majitel zahradního dřevěného altánu s krbem a udírnou ale velmi dobře ví, že nejlepší odpočinek najde na vlastní zahradě, která je hned po ruce a můžete zde relaxovat kdykoliv potřebujete.

K odpočinku a příjemné náladě neodmyslitelně patří i dobré jídlo, a proto si stále více lidí pořizuje dřevěnéný altán s krbem a udírnou. Zajistí nejen možnost přípravy jídel na ohni, ale také umožní pobývat v dřevěném altánu až do nočních hodin a užívat si výhled na přírodní zdroj tepla a světla, který lahodí každému.

Dřevěný altán s krbem a udírnou z kamene

Dřevěný altán s krbem a udírnou ve Štěchovicích

Pro klienta ve Štěchovicích jsme realizovali dřevěný altán s krbem a udírnou z kamene, dle našeho mínění tu nejlepší možnost, která pro altán existuje. Dřevěný altán s krbem a udírnou na zahradě nezabral žádné místo navíc, protože jsme ho vybudovali na místě, kde stála stará kůlna pro prase. Kůlna se tedy nejprve zbourala a poté jsme se mohli pustit do práce. Pro stavbu dřevěného altánu s krbem a udírnou se použilo výhradně dřevo a kámen, aby zde bylo dosaženo přírodního vzhledu.

Střecha, dřevěného altánu, včetně její opory, byla vystavěna z masivních a nahrubo opracovaných kmenů, čímž dosáhla fascinující podoby. Krb z kamene a udírna zde nebyly umístěny do rohu, ale na zadní stěnu altánku a jejich šířka byla přizpůsobena tomu, aby měl každý výhled přímo do ohně. Z obou stran krbu a udírny z kamene jsou k dispozici kamenné desky s dostatkem prostoru pro suroviny na grilování a nechybí ani prostor pro dřevo. Celá zadní stěna z kamene je dokonale souměrná a dozdobena je dvěma kulatými výklenky, které skvěle ladí k samotnému krbu s udírnou.

Hlavní výhodou je zde prostornost a otevřenost. Pro podlahu byla zvolena kamenná dlažba doplněná volně loženými kameny. Velká dřevěná střecha altánu vám pomůže načerpat přírodní energii a otevřený prostor se postará o svěží přísun vzduchu. Grilování je zde díky otevřenému prostoru umožněno hlavně pro teplejší měsíce, ale to nijak nesnižuje zážitek ze společných setkání s rodinou či přáteli.

Požadavek klienta byl jasný "Zbourat starou kůlnu pro prase a postavit tam altán ze dřeva a kamene, kde se bude scházet celá rodina u otevřeného ohně".

Otvoriť okno cookies