Zahradní fontány

Kamenné zahradní fontány jsou krásným a originálním dekorativním prvkem zahrady. Navozují příjemnou atmosféru a přispívají ke zlepšení mikroklimatu zahrady nebo její části.

Přínos zahradních fontán

Příjemné šplouchání a bublání vody v kamenné zahradní fontáně dodává místu pocit uvolnění, bezstarostnosti a pohodlí. Voda ve fontáně zvlhčuje a ochlazuje vzduch ve svém okolí, což oceníte především v horkém letním počasí. Kombinace vody a kamene - ručně, pro konkrétní fontánu vybíraných masivních kusů Labského pískovce - dodá vaší zahradě naprosto jedinečnou atmosféru, kterou oceníte nejen vy, ale i vaši hosté.

Zahradní fontány

Instalace fontány

Instalace těchto kamennýchfontán je velmi jednoduchá. Podle typu a velikosti fontány vždy volíme vodní čerpadlo s vhodným výkonem. Veškerá technika je zabudovaná tak, aby byla skryta oku návštěvníka zahrady a zároveň lehce přístupná v rámci údržby.

Život v zahradní fontáně

Některé typy zahradních fontán z kamene jsou velmi vhodné pro osázení vlhkomilnými druhy rostlin a také pro chov určitých druhů okrasných rybiček, např. japonských okrasných ryb Shubunkin nebo Koi kaprů v miniaturní varietě. Konstrukci celé fontány lze pro daný účel přizpůsobit vašim konkrétním představám – neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

Otvoriť okno cookies