Zahradní kuchyň ve stylu La Provence - Bratislava

Jako mnoho dalších našich projektů stavby zahradní kuchyně i tento začal tím, že se na nás obrátil investor s požadavkem na návrh a vybudování zahradní kuchyně ve stejném stylu, v jakém se podobné venkovní kuchyně budují ve francouzském regionu Provence. Tento styl prezentujeme pod názvem La Provence.

Kvalitní návrh zahradní kuchyně – základ úspěchu

Naše společnost Hrdina & České pískovce pracuje podle tradičních postupů starých kameníků. I první návrh kuchyně vznikal tradičně, s tužkou v ruce Karla Hrdiny, hlavního designéra společnosti. Podle našich zkušeností je takto vypracovaný návrh pro klienta nejsrozumitelnější a umožňuje mu snadno si plánované dílo představit. V tomto případě investor požadoval také počítačovou 3D vizualizaci. Návrh slavil úspěch a v den jeho prezentace jsme již společně s investorem kolíkovali základy.

Zahradní kuchyň ve stylu La Provence - Bratislava

Labský pískovec – ideální materiál pro stavbu zahradních kuchyní

Stále znovu se nám potvrzuje, že nejvhodnějším materiálem pro stavbu zahradní kuchyně jsou masivní kusy Labského pískovce. Nejen z estetických důvodů, ale také díky jeho tepelné roztažnosti a schopnosti akumulovat teplo. Někteří dodavatelé volí stavební postup, kdy je jádro kuchyně vyzděno z betonových bloků a následně pouze obloženo obkladem z kamene. Stavba pak sice dobře vypadá, nicméně působením vysokého žáru při pálení dřeva v krbu či peci celá stavba může popraskat. Naše pece a krby stavíme výhradně z masivního pískovce!

Zahradní kuchyně na klíč – od základů až po střechu

Realizaci této zahradní kuchyně jsme prováděli na klíč jako celek. Naše firma Hrdina & České pískovce je rodinné kamenictví,  ovšem dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými dodavateli různých řemesel, např. tesařských prací., Zákazníkům nabízíme možnost dodání celé stavby včetně střechy nad kuchyní. Tento postup se nám dlouhodobě velmi osvědčil. Víme, kdo přesně po skončení kamenických prací na stavbu nastoupí a jak je třeba stavbu pro další práce připravit. A výsledek? Vyšší kvalita finálního produktu bez zbytečných komplikací a spokojený zákazník, jak tomu bylo i v tomto případě. Ostatně, posuďte sami...

Otevřít okno cookies