XXL kamenné vázy a soliterní nádoby

Solitérní nádoby, vázy a květináče
Estetika a ohromný potenciál v interiéru či exteriéru – to jsou dvě věci, které těmto vázám nelze upřít. Originalita každého kusu je zaručena už samotným faktem, že všechny tyto vázy jsou vyrobené v České Republice, a to od návrhu přes výrobu až po finální úpravu povrchu, vše 100% ruční výroba.

XXL vázy v interiéru a exteriéru
Ať již se rozhodnete použít extra velkou vázu jako sochu, či preferujete praktické použití jako nádobu na vodu, chrlič, nebo jako stabilní základnu pro floristické instalace, můžete si být jisti, že velkorozměrové vázy skvěle vypadají a dodají každému prostoru nádech majestátnosti a solidnosti. To platí nejenom pro rezidenční interiéry či zahrady. Stejného efektu lze instalací velké nádoby dosáhnout v kancelářských komplexech, restauracích či prodejnách. Díky ruční výrobě je variabilita prakticky nekonečná, jediným limitem se stává fantazie.

Kamenné vázy

Mrazuvzdornost s snadná údržba

Tyto ​extra velké kamenné vázy jsou ,díky materiálu ze kterého jsou vyrobeny, zcela mrazuvzdorné. Specifický technologický postup výroby, odlišný od produkce klasické keramiky dodává vázám menší křehkost a trvalou odolnost vůči vlivům počasí. Díky tomu je lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, např. vaší zahradě či jakou součást výzdoby zahradní kuchyně. Životnost těchto solitérů je prakticky neomezená, a to i v případě, že je nádoba osázená rostlinami, nebo využitá jako rezervoár na vodu atd.

Otevřít okno cookies