Zahradní krb z kamene - Vysočina

Tento kamenný krb z Labského pískovce vznikl v rámci projektu rekonstrukce chalupy na Vysočině pro potřeby firemních akcí. Mezi hlavní požadavky investora pana Vítka bylo to, aby krb svou velikostí umožňoval opéct celé selátko. Velikostně bylo proto tomuto požadavku přizpůsobeno nejen ohniště krbu, ale také police z masivního dubu určená k porcování připraveného masa a servírování.

Kamenná dlažba

Základy pro krb a podkladní betony pro dlažbu zhotovila místní firma. Naše společnost provedla realizaci zahradního krbu a komfortní kamenné dlažby (v tomto případě tzv. „anglická dlažba“). Po té se lidé mohou procházet bosky, aniž by do budovy nanosili nepořádek.

Zahradní krb z kamene - Vysočina

Rituál prvního zapálení

Pan Vítek dnes patří mezi další naše spokojené zákazníky. Designér Karel Hrdina navrhl krb přesně podle jeho představ a požadavků tak, aby se zde každý cítil dobře, odpočinul si a dobil energii při posezení s přáteli. Celý projekt se předává během našeho firemního rituálu „první zapálení“. V rámci něho je investor zaškolen v užívání a údržbě hotového díla, to vše nad sklenkou dobrého vína a něčím dobrým na zub z grilu, samozřejmě z rukou návrháře Karla Hrdiny.

Otevřít okno cookies