Zahradní kuchyň La Provence - Sadská

Pípa zabudovaná přímo do kamenné stěny zahradní kuchyně byl jenom jeden z mnoha bodů zadání od našeho zákazníka v Sadské ve středočeském Polabí.

Zadání jako odrazový můstek návrhu

Přáním klienta bylo využít roh zahrady u rodinného domu jako místo k relaxaci a pro společenská setkání s přáteli nad něčím dobrým na zub. Další požadavky pak zněly následovně: jednoduché a bezproblémové používání a údržba, rustikální sloupy z masivního dřeva s okrasným ukončením, použití střešní krytiny Bramac (stejná byla použita na střeše domu), námi patentovaný otočný gril, udírna, zásobník na dřevo a chlazení piva. Návrh této zahradní kuchyně samozřejmě vycházel z dispozice zahrady, kterou realizovalo zahradnictví Jelínek. Uznejte sami, že výsledek opravdu stojí za to.

Zahradní kuchyň La Provence - Sadská

Precizní provedení je pouze začátek

Celá kuchyň je postavená z Labského pískovce klasickou kamenickou technikou, kombinace s masivními dřevěnými trámy vytváří požadovaný rustikální vzhled, který „stárnutím“ celého díla jen dále získá na kráse. Při návrhu této zahradní kuchyně došlo samozřejmě i na výběr zahradního nábytku – volba nakonec padla na stylový nábytek od společnosti Donate, který perfektně podtrhl celkový charakter díla.

Zahradní kuchyň – nová součást vašeho domova

Navzdory tomu, že je od domu fyzicky oddělena zahradou, stala se tato zahradní kuchyně nedílnou součástí klientova domova a místem mnoha stylových setkání, jejichž společným jmenovatelem je nezapomenutelný zážitek.

Otevřít okno cookies