Zahradní altán z kamene - Pardubice

Vcházíte do místa vlídnosti a zároveň i výlučnosti - tvarové i barevné. Dominující kamenné prvky jsou vysekány na místě nebo pro daný prostor exkluzivně vytvořeny v kamenické dílně podle starých kamenických technik.

Popisují své dojmy hosté našeho zákazníka z Pardubic, který se rozhodl pro stavbu zahradního koutu s krbem a udírnou, vše pod střechou ze štípaného šindele.

Prostorové řešení

Při návrhu zahradních kuchyní se vždy snažíme uspořádání podřídit vašim zvyklostem a potřebám, abyste se v zahradní kuchyni cítili opravdu jako doma. Základem a středobodem celé zahradní kuchyně je kamenný krb s grilem na přípravu vašich oblíbených receptů na grilu. Jeho užívání je díky konstrukci navržené podle starých kamnářských technik naprosto bezproblémové - stačí jedno škrtnutí sirkou.

Zahradní altán z kamene - Pardubice

Gril je pouze začátek – kamenné kuchyně nabízejí mnohem víc!

Vítaným doplňkem pro zpestření kulinářských zážitků je udírna, ve které získá připravované maso jedinečnou chuť. I sporáky na dřevo mají svou romantiku. Záleží jen na vás, máte-lil dostatečný zdroj topiva a chuť přikládat.

Pokud plánujete časté užívání zahradní kuchyně během letních měsíců, doporučujeme zakomponovat do projektu přívod zdroje pitné vody. Máte-li v plánu i večerní vaření, používání mixéru či robota, nebo dokonce chladničky, nezapomeňte při zadání na přívod elektřiny!

Otevřít okno cookies